Розпитувала Юлія АВДЄЄНКО

Wellboy (Антон Вельбой) — співак, автор пісень, учасник шоу «X-фактор». Його «Гуси» минулого року злетіли до захмарних висот і стали першим українським треком, який за всю історію існування Apple Music в Україні потрапив до топ-100 року. Також ця пісня стала єдиним українським треком у топ-10 YouTube Ukraine. Крім того, стрімінговий сервіс Spotify назвав Антона Wellboy головним хітмейкером 2021 року. В чому секрет успіху співака, чим іще він планує дивувати слухачів – читайте далі.

– Ким ви мріяли стати, коли вчились у школі?
– Спочатку я хотів стати священником, а потім, у старших класах, – пожежником. А змінив свою думку тому, що пояснити про пожежника у творі-роздумі на тему «Ким ти хочеш стати?» було легше і простіше.
– Чи пам’ятаєте ви кумедні історії зі свого шкільного життя?
– Звичайно, пам’ятаю. Їх було безліч. Я навчався в простій сільській школі, і в нас був прикол на приколі щодня, але розповідати їх не буду. Тому що не вистачить і сторінок у цьому журналі.
– Чи стикалися ви з хейтом, булінгом і як на нього реагуєте?
– Так, стикався у житті з хейтом. А з так званим булінгом у школі – ні. В нас у класі було п’ятнадцять учнів, і це вважався великий клас. Усі всіх знали, і ніхто нікого не ображав. Що таке булінг, ми не знали, й усім вчитися було по кайфу. Сільська школа відрізняється, вона не така, як міська. Вона більш дружна, як на мене, і будується на таких відносинах, як довіра та позитив.
А щодо хейту, то раніше мене зачіпало, коли казали, що я картавий. Але я умів завжди викручуватися. Тому в цілому на хейт я реагував спокійно і весело. Завзято. Це мене веселило.
– Ваша нова пісня «Стиль» покликана підтримати українців. А хто або що підтримує вас?

Повну версію інтерв’ю читайте у журналі Однокласник, №10, 2022

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *