SONY DSC

Продовжуйте практикуватися, експерементувати і поволі ви ставатимете все кращими у своїй справі

Розпитувала Маруся Щербина

Обережно! Привидські спойлери! 

Сьогодні розпитуємо про створення моторошних світів та жахнючих персонажів автора відомої серії про привидів, від прочитання якої стає лячно. Джонатан Страуд, письменник із Великобританії, книжки якого щойно були екранізовані. Серіал «Локвуд і К°» – наразі один із найулюбленіших. Про всі таємниці створення книжкової та екранізованої історії маємо нагоду дізнатися у самого автора! Його містичні та загадкові книжки перекладені багатьма мовами світу й полюбилися тисячам читачів! 

Не лякайтеся , читаючи цю захопливу бесіду, та ловіть вир вражень від привидських пригод! 

Пане Страуд, Ви відомі як автор захопливої привидської серії «Локвуд і К°». Розкажіть, що змусило Вас написати саме історію про привидів? Можливо, у дитинстві Ви захоплювалися містичними історіями? Які книги були Вашими улюбленими і які надихнули на створення привидського світу? 

Так, у дитинстві я завжди любив історії про надприродне. Обожнював усе привидське й магічне! Мене захоплювали народні казки та історії про фей, а також фентезі, написані Толкіном та Клайвом Льюїсом. Автор моїх улюблених страшних книжок – Джеймс Монтег’ю Родс – писав про жахливих привидів в англійських реаліях. Я завжди хотів і собі написати щось моторошне. 

Повну версію матеріалу читайте у Однокласнику, №3-4, 2023

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *