Наталя ГУК
![person putting coin in a piggy bank](https://odnoklasnyk.org/wp-content/uploads/2023/01/pexels-photo-1602726.jpeg)
Про важливість ведення власного бюджету ми говорили в попередніх статтях.
Сподіваюся, ви свідомо ставитеся до статей своїх витрат і сум, які витрачаєте. Як ви гадаєте, чи все в них – ок? Чи можливо ставитися розумніше до витрачання? Чи ваш спосіб – не обмежувати витрати, а намагатися більше заробити?
Так чи інакше, а сьогодні ми торкнемося теми ощадливості та заощаджень.
Ці слова – точно не синоніми. Але я вважаю, що заощадження без ощадливості зробити дуже тяжко. Ощадливість – це протистояння споживацтву. Завдяки меншому споживанню значно збільшуються заощадження та інвестиції. Люди, які дотримуються ощадливості, не скупі. Їхня мета – витрачати гроші тільки на необхідне, щоб мати можливість максимізувати свої заощадження і не залежати від наявності роботи і зарплатні все подальше життя.
…
Повну версію статті читайте у журналі Однокласник, №10, 2022